Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

design studio dobytu


29. 09. 2018

Dekorace a doplňky v moderním interiéru

Byt v tomto stylu by měl být výrazný a měl vypadat čistě a prostorně. Vyhněte se zbytečným dekoracím - v moderních interiérech je zajímavý minimalismus.


Jak zařídit interiér v moderním stylu?

Klasické barvy - v moderním stylu, pracují se základními barvami - bílé, černé a šedé. Vhodné použití těchto barev zajišťuje minimalismus a čistý design interiérů. Klasické barvy se mohou měnit s výraznějšími barvami. Odstíny modré, žluté nebo červené použité v malém množství stylově doplní váš interiér.

 

betonový strop v interiéru

 

Dekorace do interéru - není to zdobení bytu s drobnými předměty. Použijte výraznou podlahovou krytinu (dřevěná prkna, bukové kostky, vinylové pásy, linoleum, dlažba) zajímavý materiál kuchyňské pracovní desky a originální osvětlení - to jsou dekorace moderního stylu. Sázejte na jedinečný vzor nebo materiál podlah, nebo nástěnných panelů a váš byt bude ozdobou sám o sobě.

Nezapomeňte na výběr svítidla, které plní v moderním interiéru dekorativní funkci. Doporučujeme osvětlení s jedinečným designem nebo originálním stínidlem. Moderní závěsné lampy výrazně odrážejí charakter interiéru.

 

 

svítidla do moderního bytu

 

Přidejte geometrii - moderní styl má rád pravidelné geometrické tvary, jako jsou kruhy nebo mnohoúhelníky. Tyto vzory lze vidět na polštářích, kobercích, záclonech nebo tapetách. Nepřehánějte to s počtem geometrických motivů. Mějte na paměti transparentnost a minimalismus moderních interiérů.

 

 

geometrické tvary v interiéru