Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

      design studio dobytu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platební brána Comgate


11. 11. 2018

Ekletický styl bydlení

Eklektické interiéry: uspořádání pro každého

 

V eklektickém stylu se našli lidi, kteří mají rádi lehký, řízený chaos a neobvyklé odvážné kombinace. Ale současně je to také styl pro ty, kteří mají rádi konzervativní uspořádání a tlumené barvy. Eklektický styl může být přizpůsoben doslova každému vkusu. Máme neomezené možnosti kombinovat prvky z různých stylů, takže každý najde něco zajímavého v eklektickém stylu.

 

eklektický obývací pokoj

 

Eklektický styl je základnou myšlenkou pro mnoho současných projektů interiérového designu. Interierové dekorace v eklektickém stylu dávají spoustu možností a skutečnou zábavu z tvoření.

Eklektický styl je dovednou kombinací ... jiných stylů. Koexistence stylově odlišných dekorací, nábytku a objektů spojených způsobem, který v celkové analýze přináší atraktivní a ucelený design interiéru.

Eklektický styl, jako výchozí základna pro mnoho současných projektů interiérů, se vyskytuje ve většině našich domovů. Interiér v eklektickém stylu nemůžeme považovat za „úplně ukončený“ - i ty nejmenší změny v interiéru přinášejí nový vzhled!

Eklektický styl interiéru je prostě ideální pro kreativní lidi s četnými zájmy a pro ty, kteří jsou neustále v pohybu.  Cestovatelé najdou v  eklektickým stylu prostor pro zobrazení různých exotických suvenýrů ze všech koutu světa. Milovníci módy, umění a historie naleznou možnost expozice oblíbených (ačkoli stylisticky různorodé) komod, stolků, rámů, grafik a zkombinovat to s různorodou sbírkou vzorů a barev textilií. Díky ekletickému designu v jednom interiéru, můžeme shromáždit jak díla současných, vyhlášených návrhářů, ikonických vintage nábytků, tak také milovaný šatník ve stylu Ludvíka XVI.

Kreativita v eklektickém stylu je rozhodujícím klíčovým faktorem!

 

ekletický design