Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ekletický styl bydlení
11.11.2018

Ekletický styl bydlení

Eklektické interiéry: uspořádání pro každého

 

V eklektickém stylu se našli lidi, kteří mají rádi lehký, řízený chaos a neobvyklé odvážné kombinace. Ale současně je to také styl pro ty, kteří mají rádi konzervativní uspořádání a tlumené barvy. Eklektický styl může být přizpůsoben doslova každému vkusu. Máme neomezené možnosti kombinovat prvky z různých stylů, takže každý najde něco zajímavého v eklektickém stylu.

 

eklektický obývací pokoj

 

Eklektický styl je základnou myšlenkou pro mnoho současných projektů interiérového designu. Interierové dekorace v eklektickém stylu dávají spoustu možností a skutečnou zábavu z tvoření.

Eklektický styl je dovednou kombinací ... jiných stylů. Koexistence stylově odlišných dekorací, nábytku a objektů spojených způsobem, který v celkové analýze přináší atraktivní a ucelený design interiéru.

Eklektický styl, jako výchozí základna pro mnoho současných projektů interiérů, se vyskytuje ve většině našich domovů. Interiér v eklektickém stylu nemůžeme považovat za „úplně ukončený“ - i ty nejmenší změny v interiéru přinášejí nový vzhled!

Eklektický styl interiéru je prostě ideální pro kreativní lidi s četnými zájmy a pro ty, kteří jsou neustále v pohybu.  Cestovatelé najdou v  eklektickým stylu prostor pro zobrazení různých exotických suvenýrů ze všech koutu světa. Milovníci módy, umění a historie naleznou možnost expozice oblíbených (ačkoli stylisticky různorodé) komod, stolků, rámů, grafik a zkombinovat to s různorodou sbírkou vzorů a barev textilií. Díky ekletickému designu v jednom interiéru, můžeme shromáždit jak díla současných, vyhlášených návrhářů, ikonických vintage nábytků, tak také milovaný šatník ve stylu Ludvíka XVI.

Kreativita v eklektickém stylu je rozhodujícím klíčovým faktorem!

 

ekletický design

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

ZNAČKY

UMBRA

Kde nás najdete

Provozovna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Kontakty
(Po-Pá, 9-16 hod.)