Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Osvětlení do bytu
  4. Mantra svítidla a lustry ve španělském designu

Mantra svítidla a lustry ve španělském designu

Na našem e-shopu nově nabízíme svítidla od značky Mantra.

Mantra je mezinárodně uznávaným výrobcem designového osvětlení za přijatelné ceny. Mezi více než 1000 produkty si určitě vyberete. Společnost si chrání návrhy i zákazníky, proto jsou všechny designy registrovány po celém světě. Rozsáhlé investice do výzkumu a vývoje zajišťují, aby byly nové návrhy co nejmodernější. Mantra se snaží vyrábět nízkoenergetická svítidla a také stále nové a nové řady LED svítidel. Díky široké škále výrobků, které jsou k dispozici od stolních, podlahových svítidel až po stropní, závěsná a nástěnná svítidla, Mantra jistě splní všechny vaše požadavky. Všechny produkty společnosti Mantra podléhají intenzivnímu screeningovému procesu, který zajistí nejvyšší kvalitu. Přes volbu materiálů použitých k výrobě tvarovek a také způsobu, jakým jsou svítidla zabalena, aby byl zajištěn bezpečný dovoz.  Můžete si být jisti, že nebudete litovat, že se rozhodnete koupit světlo Mantra, neboť poskytuje kvalitní svítidla i služby. Mnoho návrhů, které jsou k dispozici v řadě světel Mantra, pochází z myšlenek inovativních a vlivných návrhářů jako jsou Jose Ignacio Ballester Martinez a Santiago Sevillano Sebastia. Mnoho z jejich okouzlujících nápadů vychází z vlivu slavných umělců, jako jsou Gaudi a Salvador Dalí, které pomáhají vytvářet skutečně vzácné kusy světelného umění. Designový tým byl nedávno posílen současným designérem Hugo Tejadou.
Mantra předtím nastavila měřítko dekorativního osvětlení s některými opravdu pozoruhodnými nabídkami svítidel, jako jsou např. Dali, Flavia, Alfa, Eclipse. Základním pojetím elegantně ohýbaného kovového díla a pečlivě vyřezávaných skleněných odstínů je to,o co mnoho konkurentů usiluje. Návrháři společnosti Mantra nejsou motivováni jen touhou poskytovat širokou škálu návrhů, ale také nutnost poskytovat řešení šetřící energii. Již řadu let je většina vyvinutých výrobků určena pro výrobky s nízkou spotřebou energie nebo alternativně vhodná pro kompaktní zářivky. Investice do moderních výrobních technik a materiálů pomohly společnosti Mantra dosáhnout jednoho z nejlepších sortimentů produktů pro úsporu energie, které jsou v současnosti k dispozici. S průměrným počtem 8 nových sbírek ročně není žádným tajemstvím, proč Mantra zůstává vůdcem v oboru.
Byla také spuštěna celá řada unikátních designových svítidel do exteriérů, které přinášejí možnost užít si kouzlo Mantry i venku. Tato řada výrobků je založena na surovinovém polyethylenu a nejnovějších výrobních technikách. Přísná kontrola kvality surovin zajišťuje konzistenci výrobků a záruku, že je vhodná pro extrémní povětrnostní podmínky. Většinu svítidel do exteriéru můžete použít i v interiéru.
Svítidla společnosti Mantra jsou sázka na jistotu, pokud chcete svým prostorům okamžitě dodat eleganci a originalitu. Mantra usiluje o to, aby zákazníkům nabízela kvalitu, a to vše v rámci podpory udržování filozofie "seinte la luz" což znamená "cítit světlo".

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

ZNAČKY

UMBRA

Kde nás najdete

Provozovna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Kontakty
(Po-Pá, 9-16 hod.)