Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Moderní bydlení, není jen o nábytku.
21.05.2019

Moderní bydlení, není jen o nábytku.

Touha mít moderní byt je snem mnoha lidí. Četné návrhy interiéru, které lze nalézt v katalozích výrobců nábytku nebo na internetu, se již dlouho inspirují a podněcují k hledání řešení, která vyhovují našim vlastním požadavkům. Touha vytvořit moderní bydlení je obvykle spojena s nákupem pouze nábytku. Často jsou zapomenuté prvky vybavení, jako je osvětlení. Měli byste si však být vědomi toho, že správné světlo v kombinaci se správně zvolenými lampami může výrazně zvýšit atraktivitu vzhledu bytu. Doporučená svítidla mají velmi často moderní design a instalací do obývacího pokoje nebo ložnice rozhodně změní charakter celého pokoje. Proto stojí za to strávit nějaký čas seznámením s lustrama nebo i lampami, které jsou v současné době dostupné na trhu, a přemýšlet, které z nich nejlépe vyhovují vašemu interiéru.

 

osvětlení do obývaku
Funkční osvětlení

Současné trendy v oblasti interiérového designu často využívají hry světla ke zvýšení atraktivity samotné místnosti. Dobrým příkladem je vytvoření iluze vyššího stropu díky vhodně nasměrovanému osvětlovacímu ramenu od podlahových lamp. Na druhou stranu, pokud je náš pokoj úzký nebo malý, nic nám nebrání v používání správného světelného zdroje k vytvoření dojmu většího prostoru. Moderní lustry nad stolem jsou skvělým způsobem pro perfektní osvětlení. Jak vidíte, světlo může plnit mnoho funkcí a díky efektivnímu plánování jsme schopni nejen překrýt nedostatky v místnosti, ale také odhalit ty prvky vybavení, které považujeme za nejlepší.

 

závěsné lustry do obývaku

 

Moderní lustry do ložnice

Vytvoří správnou náladu, díky které večery strávené nad vaší oblíbenou knihou budou spojeny s pocitem vysokého komfortu. Nákup nového osvětlení musí probíhat s ohledem na estetiku samotného bytu nebo pokoje. Rozmanitost návrhů nám umožňuje vybrat nejlepší lampy a lustry, ale nejsme vždy schopni posoudit, zda produkt, který nás zajímá, se vejde do místnosti. V této situaci můžeme vždy hledat inspiraci v katalozích nebo online článcích, které často popisují současné trendy. Existuje mnoho lustrů, které fantasticky kombinují moderní technologická řešení s estetikou připomínající tradiční a klasická svítidla.

 

lampy do ložnice

 

Závěsná svítidla - ideální do kuchyně

Závěsné lustry mnoho lidí používá v obývacích pokojích nebo jídelnách. Výborně se hodí taky pro nasvícení kuchyně. Při nákupu osvětlení pro kuchyň bychom se měli řídit především praktickými úvahami. V kuchyni samozřejmě musí být několik světelných bodů, takže vaření nebo čištění po vaření může být zcela pohodlné a účinné. Závěsné kuchyňské lustry nestačí k poskytnutí takových bodů, ale mají další výhodu, kterou nelze přehlédnout. Drtivá většina modelů má možnost ručně nastavit vzdálenost od stropu stahovacím mechanizmem. Nastavitelná výška lustru bude určitě velkým plusem při výběru lustru do kuchyně.

 

lustr nad kuchynskou linkou

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kde nás najdete

Provozovna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Kontakty
(Po-Pá, 9-16 hod.)