Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Trendy osvětlení
23.09.2018

Trendy osvětlení

Osvětlení je velmi důležitým prvkem při uspořádání interiéru.

 

V současné době většina modelů svítidel, lustrů nebo nástěnných svítidel nejen splňuje praktické funkce, ale také představuje velký dekorativní prvek. Nepřetržitý vývoj svítidel umožňuje ještě větší pohodlí při vytváření individuálních řešení osvětlení. V současné době se zabýváme prodejem LED osvětlení, které ovládá trh a vytlačuje tradiční osvětlení. Jedná se o energeticky úspornou technologii, která vyhovuje globálním trendům šetrným k životnímu prostředí. Odhaduje se, že LED osvětlení bude do roku 2020 představovat 70% světového trhu s osvětlením. Digitalizace osvětlení probíhá a běžné žárovky jsou nahrazeny energeticky úspornými LED zdroji.

 

Inteligentní funkce svítidel

 

Výrobci pracují na svítidlech, které mají zabudované snímače okolního světla, snímače pohybu a řízení teploty barev. Takové inteligentní funkce poskytují komfort při používání osvětlení. Moderní osvětlení, které zlepšuje zdraví a pohodu v bydlení. Pokud jde o trendy a směry osvětlení v roce 2018, je možné představit první řešení osvětlení, které je kompatibilní s lidskými potřebami a pozitivně ovlivňuje zdraví. Je to přesně simulací denního světla, tak důležitého pro lidský organizmus. Tento typ řešení byl pozitivně přijmout ve skandinávských zemích, kde je deficit denního světla.

Moderní osvětlení v inteligentních kancelářích pozornost byla věnována modernímu osvětlení budov. To je podmíněno skutečností, že správně vybrané osvětlení dokáže zlepšit pohodu a produktivitu zaměstnanců.

 

Inteligentní systémy osvětlení ve městech

 

Každým rokem stále více a více měst volí inteligentní systémy osvětlení. Vyvinutá technologie umožňuje snížit náklady na osvětlení měst a současně pozitivně ovlivnit ochranu životního prostředí a ekologii. Kromě toho město vytváří přátelský obraz tímto způsobem.

 

trendy svítidla

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

ZNAČKY

UMBRA

Kde nás najdete

Provozovna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Kontakty
(Po-Pá, 9-16 hod.)